Stick to the top on viewports sized SM (small) or wider
Маникир

Откријте ја магијата на нашиот маникир, каде што стилот се спојува со здравјето на ноктите, креирајќи убавина што привлекува внимание.

Педикир

Направете го педикирот дневен ритуал за луксуз и стил, претворајќи ги стапалата во вистинско уметничко дело.

Надградба на нокти

Додајте ја високата доза на стил и елеганција со нашата надградба на нокти.

Додатни услуги

Се што ви треба за дополнителна нега на вашите нокти и веѓи.

NAIL CREATIONS STUDIO ZA NOKTI
Зошто Nail Creations?
Дозволете си уникатно искуство што ќе го претвори вашето време поминато во нашиот салон момент на чиста релаксација и убавина. Во Nail Creations, не создаваме само нокти - создаваме уметност.
 • Индивидуален пристап– Вашите замисли стануваат реалност кај нас. Со посветеност кон вашиот стил и предности, се грижиме за вас и вашиот уникатен стил на нокти.

 • Обучени професионалци – Нашите вработени не се само професионалци, туку и уметници со богато искуство. Секогаш се обучуваме и надградуваме за да ви обезбедиме највисок стандард на грижа за ноктите.

 • Луксузен и пријателски амбиенти – Нашиот салон не предлага само луксузна, туку и топла и пријателска атмосфера. Желбата ни е да се чувствувате како дома, додека уживате во нашите услуги.

 • Современи апарати и технологија– Ги следиме последните трендови и технологии во нашата индустрија. Во Nail Creations, секогаш сме опремени со најсовремени апарати и технологии за да ви обезбедиме најдобро искуство.

  Добредојдовте во светот на Nail Creations - каде што вашите нокти стануваат дел од уникатната визија на вашата убавина.

Маникир
 • Класичен маникир
  500 ден
 • Маникир
  600 ден

  (Со лак)

 • Гел UV/LED маникир
  1300 ден

  (природни нокти)

 • Гел лак UV/LED
  1300 ден

  (природни нокти)

 • Парафин на раце
  300 ден
 • Детски маникир
  300 ден

  (до 10г)

Педикир
 • Класичен педикир
  400 ден
 • Педикир
  500 ден

  (со лак)

 • Гел UV/LED педикир
  900 ден
 • Гел лак UV/LED педикир
  900 ден
 • Парафин на нозе
  300 ден
 • Детски педикир
  300 ден

  (до 10г)

Надградба на нокти
 • Надградба
  1600/1300 ден

  со типсови/корекција

 • Надградба
  1800/1300 ден

  со гел/корекција (наливни)

Додатни услуги
 • Вадење на гел
  300 ден
 • Корекција на нокт
  100 ден
 • Swarovski декорација
  50 ден
 • Цртање
  50 ден

  (до 2 нокти без доплата)

 • Обликување на веѓи
  300 ден
 • Парафин
  500 ден

  (раце и нозе)

Што велат луѓето

 
Резервирај